Kord kvartalis...

2020. aasta esimese kvartali Eesti toetuste kohta kirjutas All God's Childreni esindaja Rachel Chaney, et 2019 detsembris Sambiasse saadetud 1000 eurost on jätkunud kolme kindla keskkoolilapse ja nende pere ning veel viie pere abistamiseks, kes eriti toetust vajasid.
Loe lisaks

Toetame õpinguis ja argielus

Keda me Eestist saadetavate annetustega toetame? Meie partnerorganisatsiooni, All God’s Children Zambia tegevjuht Rachel Chaney toob näiteid *:

Loe lisaks

Kohalike vastutus kasvab

Sambia Sõprade partner Sambias, USA kristlik teenistus All God's Children Zambia on usaldanud oma töö juhtimise rohkem kohalikele.

Loe lisaks

Jõulutervitus!

Eriline tänu kõigile annetajatele, kes meie väikesi sõpru Sambiast on teoga armastanud ja julgenud selle nimel panustada ka Sambia Sõprade vabatahtliku Liina lähetamisse. See sooritus läks Jumala ja teie abiga korda!
Loe lisaks

Toiduabi jagamas

Liina Peeters kirjeldab, kuidas nad 14. aprillil viisid toiduabi Sambia Sõprade jt hoolealustele: 
Loe lisaks

Sambias kodanikuühiskonda arendamas

MTÜ Sambia Sõbrad juhatuse esimees Riina Aasa ja usaldusisik Piret Sipria pidasid ettekandeid konverentsidel ja seminaril oktoobri keskel Sambias Copperbelti provintsis.

Loe lisaks

Parandatud katuste sõnum

Tasub uskuda Hea olemasolusse, kinnitas näide Sambiast, kus majakatuseta jäänud orvud kiiresti vihma käest päästeti.
Loe lisaks

Riina Aasa külastas Sambiat

MTÜ Sambia Sõbrad juhatuse esinaine Riina Aasa külastas ajavahemikul 22.12.14 - 08.01.15 Sambiat, et osaleda kodanikuühiskonna teemalistel üritustel.
Loe lisaks

Jõululoterii võitjad on selgunud

Jõululoterii Sambia orbude heaks on edukalt lõpusadamasse jõudnud. Kokku laekus loteriimüügist 740.80 eurot. Aitäh kõigile osalejatele!
Rannamõisa kirikus toimunud loosimisel jäid sõelale järgmised osalejad:
Loe lisaks

Toetus aitab Veronicat elus edasi

 22. oktoobril lõpetas üks eestlaste sponsoreeritav orb, Veronica Kasonga, korraga nii 7. kui 9. klassi ja pääses otse keskkooli, jättes 8. klassi täies ulatuses vahele.

Loe lisaks

Aidakem osta õmblusmasinaid!

Üks Sambia Sõprade püsitoetajaist, EELK Puhja kogudus on algatanud kampaania õmblusmasinate ostmiseks oma sõpruskogudusele Kapiri Mposhi linnas Sambias.
Loe lisaks

Ääremaa pastor vajab toetust

Pastor Godson Matewu, kaheksa lapse isa, on seni olnud pastor Sambia linnas Chingolas, kuid saanud nüüd kutse siirduda misjonitööle kõige kaugematesse Sambia põõsastikesse, ääremaadele Luwingusse. 
Loe lisaks

Korjandus tekkide jaoks läks korda

Juuni lõpul EELK Puhja koguduse poolt algatatud erakorraline korjandus tekkide ja madratsite ostmiseks Kapiri Mposhi linna elanikele kogus veidi enama kui nädalaga 522 eurot. Suur tänu kõikidele annetajatele!
Loe lisaks