Korjandus tekkide jaoks läks korda

Juuni lõpul EELK Puhja koguduse poolt algatatud erakorraline korjandus tekkide ja madratsite ostmiseks Kapiri Mposhi linna elanikele kogus veidi enama kui nädalaga 522 eurot. Suur tänu kõikidele annetajatele!

Kapiri Mposhi kogudus on Puhja koguduse sõpruskogudus. Kuna tänavu on talv, mis Sambias kestab septembrini, olnud erakordselt külm, siis ööseks teevad inimesed oma eluasemeisse, rohtkatustega savimajadesse laste soojendamiseks lõkkeid. Selle tulemusel on kerge puhkema tulekahju või saadakse põletusi. 

Nüüdne kiireloomuline rahasaadetis sooja magamisvarustuse ostmiseks on Kapiri Mposhi abivajajaile üle kantud. Kuna taoline vajadus pole Sambias ka mujalt kuhugi kadunud, siis kutsume magamisvarustuse hankimise heaks jätkuvalt annetama. Pildil on pastor Albert Mulunga ja tema hoolealused ostetud magamisvarustusega.


Lisaks on viimastel nädalatel leidunud Eestist sponsorid kahele lesele ja kahele uuele orvule Sambiast, kusjuures leskede toetamine tekkis sealsest olukorrast kuulnute seas omaalgatuslikult. 

Eelmine
Sponsorit ootavad orvud Minambes
Järgmine
Ääremaa pastor vajab toetust

Vastused puuduvad

Email again: