Toetus aitab Veronicat elus edasi

 22. oktoobril lõpetas üks eestlaste sponsoreeritav orb, Veronica Kasonga, korraga nii 7. kui 9. klassi ja pääses otse keskkooli, jättes 8. klassi täies ulatuses vahele.

Lõpuaktusel sai ta eraldi kingituse kõige noorema põhikooli lõpetajana ja eriti silmapaistvate õpitulemuste eest. Veronica on lihtsalt nii andekas, et kooli juhatus lubas tal paralleelselt 7. klassi eksamitega valmistuda ka põhikooli lõpueksamiteks ning tüdruk sai hakkama!

Ta ise on õnnelik ja tema vanaema väljendas lõpetamisel oma rõõmu kiitustantsuga Jumalale, et Issand on pannud lapse unustama vanemate surma ja kinkinud talle inimesed, kes tema eest hoolt kannavad. Vanaemal on ikka veel raske päriselt uskuda, et see erakordne lõpetaja on tema tütretütar! Ta on Veronica üle nii uhke!


Pastor Joseph Bwalya, kes on Veronica eestkostja, tänab seoses selle suurepärase uudisega kõiki sponsoreid. Tema kinnitusel on nendele lastele saadetava igakuise toidu- ja kooliraha tähendust võimatu üle hinnata, sest see muudab nende elu tundmatuseni.


MTÜ Sambia Sõbrad kaudu toetatakse Eestist tänase seisuga 19 orbu Sambias. Kolme orvu eest  tasuvad sponsorid lisaks ka kooliraha. Veel saavad Eestist regulaarset abi kaks pastoriperet ja kaks eakat leske.Eelmine
Toetus aitas alustada tööd ääremaal
Järgmine
Õmblusmasin on soetatud

Vastused puuduvad

Email again: