Parandatud katuste sõnum

Tasub uskuda Hea olemasolusse, kinnitas näide Sambiast, kus majakatuseta jäänud orvud kiiresti vihma käest päästeti.

Jaanuari keskel algatas MTÜ Sambia Sõbrad koos organisatsiooniga All God's Children ühise kampaania majakatuste taastamiseks kahele 5-liikmelisele orbude perele, kelle savimajadel rahetorm koos paduvihmadega rohtkatused ära lõhkus, nii et muldpõrandadki mudapõrandateks muutusid ja lastel polnud kuiva magamiskohtagi.


Juba sama kuu lõpul olid mõlemal majal peal uued katused, ja mitte enam rohttaimedest, vaid plekist! Töö sai teoks tänu mitme maa annetajate välkkiirele reageerimisele. Ehitajad töötasid vihmast hoolimata ja katuseraha jagus veel kolmandalegi 5-liikmelisele orbude perele, kel torm katuse sõelapõhjaks muutis.


Orbude eest hoolt kandva pastori Joseph Bwalya teatel on pärast katuste valmimist tulnud kirikusse jumalateenistusele juba kümneid orbude naabreid, et samuti oma muredele abi leida. Vaimulikku on kutsutud inimeste eest palvetama ka koju.


„Jumal ise on meid kõiki iseäralise rõõmusõnumi tiimina kokku pannud,” tõdeb asjade kulust elevil pastor Bwalya oma tänukirjas Sambia Sõprade annetajatele. MTÜ esinaine Riina Aasa on saanud kinnitust näitliku evangelismi mõjujõust: „Kõigepealt näita, et Jumal hoolib, ja edasi võid sõnu ka kasutada!”

Pildid: Pärast rahetormi


Avariilahendus...
 

Plekk-katus saab peale!


Maja nagu muiste!


Katuseta jäänud maja sisevaade vihmaga                                                                
Eelmine
Toetame nüüdseks 33 sambialast
Järgmine
"Kuldõunad hõbevaagnal" on jälle müügil

Vastused puuduvad

Email again: