Ilukirjandusteos aitab toetada Aafrika orbusid

Septembri alguses ilmunud raamatu „Kuldõunad hõbevaagnal” müügitulu läheb Sambia orbude heaks. 

Ebatavalise sisuga teose on kirjutanud Riina Aasa ja välja andnud MTÜ Sambia Sõbrad. „Tegemist on Püha Vaimu kõnedega oma lastele,” võtab Aasa, kes on ka heategeva ühingu juhatuse esimees, sisu kokku.


„Kuldõunad hõbevaagnal” maksab Sambia Sõpradelt ostes 10 €, raamatus on 320 lehekülge. Teose müügitulu annetatakse Sambiasse, Minambe küla nälgivate orbude elujärje parandamiseks. Ühe raamatu hinnaga on võimalik katta ühe lapse kahe nädala kõige põhilisemad vajadused - tagada talle toit ja hügieenitarbed.


„Raamat valmis ainult tänu vabatahtlikule tööle,” toonitab autor, soovides eriliselt tänada toimetajaid Aare Kimmelit ja Külli Kuuske, kunstnik Ain Varest ning oma abikaasat Andres Aasat, kes kattis trükikulud.


Raamatut on võimalik tellida aadressil: sambia.sobrad@gmail.com või helistades tel 5690 4417 (Põhja-Eestis) või 5556 3876 (Lõuna-Eestis).


Peamiselt tõlkijana tuntud Riina Aasalt on varem ilmunud kaks elukirjeldust: „Tema tiiva alla” (2000) ja „Sinu tunnistuste teedel” (2011). 

MTÜ Sambia Sõbrad missiooniks on aidata orvuks jäänud lapsi Sambias, ühes vaesematest riikidest Aafrikas. „Üks pilk, üks naeratus, üks lahke sõna võib teha imet. See võib olla Minu jaoks ukseks selle inimese olukorda. Tal võib-olla polnud usku, polnud lootust, et keegi üldse veel temaga tegemist tahab teha, kui tulid sina ja kõik need kahtlused minema pühkisid. Sa naeratasid, ja koos selle naeratusega tulin Mina, ja ta nägi seda ning võttis Mu vastu, ning sealt edasi me läheme juba koos – Mina temaga. Oli vaja naeratust, kellegi naeratust, et Mina ja tema jälle kokku saaksime. Näed – see ei ole nii keeruline, et peaks ütlema: „Mis mina saan teha.“ Te kõik saate midagi üksteise heaks teha.”


Tsitaat teosest: Riina Aasa, „Kuldõunad hõbevaagnal”


Eelmine
Aidakem osta õmblusmasinaid!
Järgmine
Toetus aitas alustada tööd ääremaal

Vastused puuduvad

Email again: