Kutsume osalema jõululoteriis!

Sellega toetate uut kristlikku erakooli Sambias Murundu linnas.

MTÜ Sambia Sõbrad koostööpartner Sambias, kristliku laste- ja noortetööga tegelev ühing ENFYS avas 2015. aastal uue kooli orbudele eelkoolist kuuenda klassini.

 

Hoones, millest olid jaanuaris püsti vaid tellisseinad, õpib nüüd umbes 90 last kenasti värvitud klassiruumides. Paraku napib neil ka praegu nii mööblit kui ka elementaarseid õppevahendid.  

 

Loterii tulust ostetakse toole, koolipinke ja –laudu, samuti õpikuid, töövihikuid ja ka kontoritehnikat. Sellega aitame anda orbudele haridust, mis avab neile ukse inimväärsesse ellu.

Näiteks eelkoolilapse plastiktool maksab orienteerivalt 3 €, suuremate laste koolipink 62 €, laud 50 €, õpik 6 €, printer-skänner 130 €.  

Kooli kohta leiab täiendavat infot siit: http://sambiasobrad.com/blog/kool-lootusrikka-tulevikuga

 

Loose müüvad meie volitatud kontaktisikud. Küsige näiteks oma kogudusest, kas sealt on võimalik loose osta!

Samuti on loosimisega võimalik ühineda ka otse, kandes teile sobiva summa üle MTÜ Sambia Sõbrad arveldusarvele  EE421010220230977223, lisades selgituse lahtrisse „Loterii” ja oma kontaktandmed. Iga euro tähendab ühte nimelist loosi, mis lisatakse loosimisel teiste looside juurde.  

 

Loosimine toimub 6. jaanuaril Rannamõisas. Võidud pannakse 11. jaanuaril välja kodulehele www.sambiasobrad.com.

 

Tänu loterii sponsoritele on ootamas hulgaliselt põnevaid, harivaid, ilusaid ja magusaid loteriivõite! Näiteks on Eesti Piibliselts ja Johannes Esto Kirjastus välja pannud hulga väärt kirjandust, ajaleht Eesti Kirik kaks aastatellimust, kunstnikud Piibe Arrak ja Ain Vares oma taieseid, Reinaru Vennad ja Karijärve Keelpilliorkester oma CD-d. Võitude seas on originaalseid suveniire otse Sambiast, suur ports mett Lõuna-Eestist ja palju muud vahvat.

 

Pakume ka võimalust hakata meie volitatud loosimüüjaks.


Eelmine
Kristlik erakool lootusrikka tulevikuga
Järgmine
Tule Sambia Sõprade loterii loosimüüjaks!

Vastused puuduvad

Email again: