Mitmed Sambia pastorid liiguvad nüüd jalgratastel

Sõiduvahend on käes viiel; veel viis on saamas selle lähiajal.

Piiskop Benson Chiwoma teatel on juulis 2015 Sambia Sõprade poolt Sambiasse läkitatud sihtotstarbelise annetuse 1118 € eest ostetud 10 jalgratast, milledest viis on omanikele juba üle antud. Jalgrattad on kätte saanud Mathews Chambanenge Kasamast, Goodson Mateo Luwingust, Donald Mwisa Chamalawast Samfya ringkonnas, Mathews Tembo Kawamast Kabwe ringkonnas ja Isaiah Zindi Chitungwizast Zimbabwes.


Sõiduvahendite üleandmine oli kõigile pidupäev, sest igapäevaselt koguduseliikmeid teenides tuleb pastoreil läbida kümneid kilomeetreid. Senini tegid nad seda jala. Lisaks töökohustuste jõudsamale täitmisele võimaldab liiklusvahend neil ka näiteks põllusaadusi turule viia,et nõnda peret toita.


Jalgrataste jaotamist alustati neist, kel sellist abi kõige pakilisemalt vaja. Neid pastoreid on piiskop Chiwoma hinnangul 20 ringis, aga kuna tema teenimispiirkonna vaimulikest vajab tervelt 43 toetust oma pere ülalpidamiseks, siis on ka jalgrataste vajadus ilmselt suurem. Nii on abipalve jalgrataste soetamiseks maapiirkondade pastoritele endiselt jõus!


Eelmine
Sambiasse saadetud abi I poolaastal 2015
Järgmine
Kanafarm Murundus alustas lisaks broilerikasvatusele ka munatootmist

Vastused puuduvad

Email again: