Ääremaa pastor vajab toetust

Pastor Godson Matewu, kaheksa lapse isa, on seni olnud pastor Sambia linnas Chingolas, kuid saanud nüüd kutse siirduda misjonitööle kõige kaugematesse Sambia põõsastikesse, ääremaadele Luwingusse. 

Matewu jätab kogu oma senise suhteliselt turvalise tööpõllu ja koos sellega niigi napi sissetuleku, et viia lootust lootusetutele selles äärmiselt vaeses piirkonnas. Kolimine peaks toimuma 16.augustil, kuid selleks vajab ta umbes 450 eurot - kolimistranspordi eest (ligi 500 km kaugusele) ja pere toitmiseks esimesil kolimisjärgseil päevil.

Kuna pastor kaotab kogu sissetuleku ja alustab uut tööd päris nullist, vajab ta tuge ja abi ka edaspidi, et oma suurt peret toita ja koolitada. Iga armastuses tehtud annetus võetakse vastu suurima tänuga ja saadetakse pastor Godsoni perele edasi, õnnistamaks misjonitööd piirkonnas, kuhu vähesed oleksid nõus oma jalga tõstma, pere kaasaviimisest rääkimata.

Pastorit ja tema tööd on võimalik toetada nii üksikannetuste kaudu kui ka projekti "Aita pastorit" raames. Viimane eeldab igakuist vähemalt 40 euro suurust annetust ühe aasta jooksul. Ent iga üksik eurogi kaalub palju!


Annetused MTÜ Sambia Sõbrad pangakontole: 

SEB,  EE421010220230977223 , märgusõna: Pastor Godson

Eelmine
Korjandus tekkide jaoks läks korda
Järgmine
Aidakem osta õmblusmasinaid!

Vastused puuduvad

Email again: