Tänukiri Kapiri Mposhist

Pastor Albert Mulunga kirjutab Eesti sõpradele:
Tervitame teid kõiki Jeesuse Kristuse nimel!
Ma loodan, et selle kirja teieni jõudes on teiega kõik hästi. Meie pere ja kirikuga on ka kõik hästi. Kirjutan, et anda teile teada, milliseks suureks kergenduseks ja abiks oli raha, mille saatsite ratta ja orbude jaoks. Suur aitäh selle eest ja õnnistagu Jumal heldelt teid ja teie tegemisi Tema Kuningriigi laiendamisel.   
Ühtlasi saadan ka 9 orvu fotod, 2 olid pildistamise ajal vaheajal. Saadame need pildid, kui nad vaheajalt tagasi tulevad. Veelkord suur aitäh; meie kogudus, mina ja mu pere palvetame teie eest.
                                                     Pastor Albert Mulunga Kiri on adresseeritud EELK Puhja koguduse vaimulikule Tiit Kuusemaale abikaasaga. Puhja kogudus hakkas 2013. aasta oktoobrist sõpruskoguduseks Sambias Kapiri Mposhi linnas asuvale kogudusele. Seda kogudust juhib pastor Albert Mulunga (60), kelle peres kasvab 8 last, üks neist puudega. 
Kapiri Mposhi linnas pole tööstust ja ametlikud töökohad on vaid vähestel. Koguduses on 40 inimest, enamuses naised ja lapsed; 10 last on aidsiorvud. 
Puhja kogudus on otsustanud tagada pastor Mulungale 40€ kuus, mille panevad kokku koguduseliikmed. Lisaks algatatakse rahakogumisi Kapiri Mposhi koguduse vajaduste katteks.  

2014.a. kevadel osteti pastor Mulungale jalgratas (pildil), et hõlbustada misjoni-ja hoolekandetööd pastori hallata oleval suurel territooriumil.
Toetatud on veel Kapiri Mposhi koguduse delegatsiooni osavõttu Mufulira pastrorite konverentsist (800 osalejat neljalt maalt) aprillis, ning võimaluste piires on aidatud koguduse orbe. 
EELK Puhja kogudus tänab EELK Misjonikeskuse töötajaid, EELK Põltsamaa kogudust ja baptistiliidu naisi, kes on ülalmainitud algatuste juures abiks olnud!

Pastor Mulunga haldusalas vajavad abi ka orvud
Eelmine
Juuni 2014 alguseks on Eestist aidatud:
Järgmine
Abi vajavad orvud Kapiri Mposhis

Vastused puuduvad

Email again: