Projektid viivad samm-sammult edasi 

EELK Valga praostkonnas projektijuhina tööle asuva Miina-Liisa Kuusemaa tööülesannete hulka hakkab kuuluma ka MTÜ Sambia Sõbrad projektidega seotud asjaajamine.

EELK Valga praostkonna Puhja koguduse liige ja Sambia Sõprade vabatahtlik Miina-Liisa Kuusemaa (pildil) on projekte juhtinud juba pikalt. Selle tegevuse edukuse tõttu otsustas Valga praostkond muuta erinevate projektide haldamisega seotu ametlikuks töökohaks. Ilma lisarahadeta on võimatu näiteks kirikuhoonete ja orelite remont ning keerukas vaimulike suurürituste, kogudusekooride ringsõitude jms korraldamine.


Projektijuhi ametikoht vajab ka ise palgafondi ning MTÜ Sambia Sõbrad on lubanud olla üks selle toetajatest eeldusel, et Kuusemaa tööülesannete hulka lisandub ka Sambia Sõprade tegevust edendavate projektide asjaajamine. Just Miina-Liisa Kuusemaa KÜSKile kirjutatud projektid on olnud need, millede kaudu said rahastuse Riina Aasa ja Piret Sipria Sambia külastused jaanuaris ja oktoobris 2015. Aprillis 2016 on Välisministeeriumi arengukoostöö projekti toel sõitmas Murundu orbudele ja naistele haridust andma Piret Sipria ja Liina Peeters, viimane mitmeks kuuks. 


Erinevaid võimalusi projektide kaudu edasiminekuks võib leida küllalt, kui on vaid mahti nendele pühenduda. Alates MTÜ asutamisest kaks aastat tagasi kuni siiani on Sambia Sõprade tegevus põhinenud vabatahtlikul tööl, aga see on muutumas pidurdavaks. Kindlasti soovime vältida projektijuhi palga võtmist Sambia abivajajate arvelt. Seega kutsume üles kõiki, kes näevad selle ametikoha vajalikkust, toetama Miina-Liisa Kuusemaa palgafondi projektijuhina!


Oleme tänulikud Jumalale kõikide võimaluste eest, mida Ta on Sambia Sõpradele pakkunud ja meie toetatavate heaks loodetavasti edasi pakub, kaasa arvatud Miina-Liisa anne projektijuhina!


Eelmine
Täis kõht paneb koolis käima
Järgmine
Eestlaste abiga valmis kuues katus

Vastused puuduvad

Email again: