Sambia Sõbrad kohtusid Saaremaal

Sambia Sõprade tiim ja siitkandi toetajad said kokku Riina Aasa 50. juubelil Kuressaares.

EKNK Kuressaare Nelikaare kogudus on Sambia Sõpru toetanud selle tegevuse algusest saadik. 


Kuna praegu Rootsis elava MTÜ juhataja Riina juured on Kuressaare lähedal, siis kutsus ta 12. juulil 2015 tiimiliikmed ja toetajad kohtumisele just siia. 


Koguduse jumalateenistusel, mida juhtis Ain Vares Sambia Sõprade meeskonnast (vasakpoolne pilt), jutlustas ühingu juhatuse liige Aare Kimmel (paremal). Tervitusega astus üles ka ühingu juhatuse liige Tiit Kuusemaa ning Riina Aasa tõi värskeima hea uudise - nimelt on leidunud meilt püsiannetaja Sambia pastorite varustamiseks jalgratastega. 


Lisaks tavapärasele korjandusele pandi kokku annetus Sambia abivajajate heaks ning paluti MTÜ edasisele tegevusele Jumala õnnistust.

Kohvilauas tutvustas Riina Aasa Sambia Sõprade tegevust veelgi täpsemalt. Muuhulgas said Sambia toetajad imetleda sambialannade kvaliteetset näputööd Riina maani kleidi näol. "Kui vaid võimaldada neil tegutseda, saavad nad hakkama suurepäraste asjadega!" on Riina kindel.


Õhtupooliku veetis Sambia Sõprade meeskond veel osaduses Riina kodutalus. Mitmetele oli seekordne kohutmine veebi teel asjaajamise kõrval esimene kord üksteist silmast näha.

Tänu Jumalale kõige eest!Eelmine
Peapiiskop Urmas Viilma hindab Sambia Sõprade tegevust kõrgelt
Järgmine
Sambiasse saadetud abi I poolaastal 2015

Vastused puuduvad

Email again: