Sambia Sõprade esindaja Sambias

15.märtsil 2017 asub Sambiasse teele meie esindaja Liina Peeters.
Liina oli Sambias ka eelmisel aastal, kus ta oli abiks kohalikus MTÜ-s Enfys Foundation ja tegutses eelkooli laste õpetajana. Siis aitas Liinat läkitada Eesti Välisministeerium. 
 
Meie läkitatu teeb nüüd koostööd kohaliku MTÜ-ga All God`s Children Zambia, aidates teenida sealset kogukonda ja esindades Sambia Sõpru. Seekord läheb Liina Mufulira piirkonda vaid Sambia Sõprade kaasabil ja annetajate toel ilma riigipoolse toeta. Ta viibib esialgsetel kavatsustel Sambias üheksa kuud.

Liina hakkab meid kursis hoidma oma tegemistega, kirjutades meile.
Kutsume teid üles Liinat toetama, et tema elamise ja söögi kulud saaksid kaetud.
Annetada saate MTÜ Sambia Sõbrad kontole SEB EE421010220230977223 märgusõnaga "Liina".

Liina kirjutab:
"Kaksteist aastat tagasi unistasin Aafrikasse minekust ja just laste aitamisest. Minu eesmärk ei ole minna ja olla Sambia jaoks kangelane. Kindlasti saaks Aafrika ilma minutagi hakkama, küll aga võib vajada mind mõni inimene.
Ma saan Jumala abiga abistada neid, kellega mu teed ristuvad ja anda neile ehk pisut lootust, sest keegi hoolib ja armastab. Veeta nendega aega ja panustada nende eludesse, üritades oma eluga peegeldada neile Jeesust. Usaldan nii enese kui nemad meie Taevase Isa kätte, sest Tema armastab meid ja Ta hoolib kõigist oma lastest, olgu nad siin meie omas armsas Eestis või kaugel ja võõras Sambias."

Hoidkem Liinat ka eestpalves!
Eelmine
Seminar "Aafrika kultuur ja meie"
Järgmine
Seminari materjalid: Aafrika kultuur ja meie

Vastused puuduvad

Email again: