Sambia Sõprade esindus külastab Sambiat

15.-26. oktoobrini 2015 kestval reisil kohtutakse koostööpartneritega ja osaletakse konverentsidel.

MTÜ Sambia Sõbrad juhatuse esimees Riina Aasa ja usaldusisik Piret Sipria on kutsutud koostööpartneri, Sambias Copperbelti provintsis tegutseva ENFYS Foundation korraldatud konverentsidele, kuhu on oodatud külalised veel Rootsist ja USAst.


Murundu Calvary kirikus plaanitud konverentsi teema on „Kogukonna koostöö: üheskoos tervemaks, edukamaks, teadlikumaks.“ Kõigile huvilistele avatud üritusele oodatakse osalejaid paarisaja ringis, kutsutud on omavalitsuse ja koguduste juhid, haridustöötajad jt. 

Murundus ENFYS-e peakorteris plaanitakse veel seminari siinsete juhtidega, kus üheks teemaks tuleb muuhulgas aruandluse tähtsus abiorganisatsioonide töös.

Kavas on veel naistekonverents Minambe Calvary kirikus. Võimalusel külastatakse ka Kapiri Mposhi linna, et pidada sealgi naistekonverents ettevõtlusest ja hügieenist.


Riina Aasa keskendub oma ettekannetes juhtimisele ja kodanikuaktiivsusele. Meedikust juristi Piret Sipria teemadeks on hügieen ja haiguste ennetamine. 

Muidugi on kavas osalemised jumalateenistustel ja suur osa ajast kavatsetakse veeta orbude ning pastoritega kohtudes.


Sambia Sõprade esindajad loodavad nende kokkusaamiste ja läbirääkimistega kaardistada meie toetatavates piirkondades toimuvat võimalikult täpselt, et edaspidi järjest otstarbekamalt kogukondadele toeks olla.

Reisi toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.


Eelmine
Ligimesearmastusest tingitud pööre
Järgmine
Sambias kodanikuühiskonda arendamas

Vastused puuduvad

Email again: