Toiduabi jagamas

Liina Peeters kirjeldab, kuidas nad 14. aprillil viisid toiduabi Sambia Sõprade jt hoolealustele: 
Reedel käsime Hope'le ja Edwardile süüa viimas. Mõlemad poisid on sponsoreeritud Sambia Sõprade toetajate poolt, mis tähendab, et nad saavad korra kuus toiduabi.
Mõlemate poiste pered said 25 kg maisijahu, 30 muna, suure pudeli toiduõli, 1 kg soola, 1 kg maapähklivõid, kolm saiapätsi, suure pudeli mahla, kaks kotti õunu, kaks seepi ja paki pesupulbrit.
Tänu meie sponsoritele saame neid lapsi ja nende peresid aidata. Suur suur aitäh!

Täname ka meie kohapealset koostööpartnerit All Gods Children Zambia ja eriti Ben Stepahani, kes kannab selle eest hoolt, et meie poisid saaksid iga kuu oma toidu ilusasti kätte.

Olgu siin veel mõned pildid meie reedesest toidu kohaletoimetamisest Minambe külas: 


Roydah ja ta pere saavad abi ameeriklaste poolt ja see naeratus tähendab seda, et õhtul saab kõhu mõnusalt täis pugida.Kõigil tuleb alati kätt suruda. Ben on sellel alal juba proff. Ta kõneleb meist musungudest (valge inimene) ka kõige enam bemba keelt.

Annie saab abi All God's Children Zambia poolt, kuna oli pikka aega tuberkuloosis ja kosumiseks peab ta korralikult toituma. Uskumatu, et ta on jalul ja naeratab! Paar nädalat tagasi ei jaksanud ta madratsiltki tõusta. Iga kolmapäev käime tal külas ja palvetame ta eest. Paistab, et palved ja korralik toit töötavad!


  Väiksesse, aga ustavasse autosse mahub palju. Aga jah, tegelikult oleks meil siin külades käimiseks ikka maasturit vaja, sest teed on Minambes ja teistes külades väga halvad. Palvetage meile maasturit!


Kolme peale jaksab 25 kilose maisijahu koti ära tassida küll!

Tegemist oli palju ja päev oli väsitav, aga see oli seda kõike väärt. Need naeratused räägivad rohkem kui tuhat sõna!

Liina
Eelmine
Aidakem Cillaril jõuda diplomini!
Järgmine
Nõuandeid Aafrikasse tööleminejale

Vastused puuduvad

Email again: