Tule Sambia Sõprade loterii loosimüüjaks!

Nii aitad kaasa Sambia orbude kooliharidust toetava jõululoterii õnnestumisele.

Loteriis on oluline roll igal söakal inimesel, kes on valmis oma koguduses, töökohal või sõpruskonnas müüma loose. Palume neil hakkajatel ligimestel anda endast märku miina.kuusemaa@gmail.com.

 

Looside volitatud müüja saab Miina-Liisa Kuusemaalt enda kätte loosimüügi lehe(d), kuhu tuleb kirjutada looside ostjate nimed koos kontaktandmetega ja looside arv. 


Loteriil kogutud raha tuleb kanda MTÜ Sambia Sõbrad arveldusarvele SEB pangas EE421010220230977223 koos selgitusega (nt. Loterii tulu Märjametsa Pritsumeestelt).


Hiljemalt 5. jaanuariks 2016 tuleb igal loosilehe valdajal teatada e-kirjaga Miina-Liisa Kuusemaale, kui mitu loosi on tema kaudu müüdud. Loosimisse lähevad loteriilehtede järjekorra numbrid.

 

Võidunumbrid pannakse 11. jaanuaril välja kodulehele www.sambiasobrad.com, samuti teatame volitatud loosimüüjatele, millised numbrid nende loosilehtedelt on võitnud. Numbrite põhjal selgitavad loosimüüjad välja võtjate nimed.

 

Palume loosimüüjatelt võimaluse korral abi ka auhindade kättetoimetamisel oma piirkonna võitjatele. Auhindu on võimalik kätte saada ka postiga.


Täpsem info:  miina.kuusemaa@gmail.com.


 

Eelmine
Kutsume osalema jõululoteriis!
Järgmine
Aitame orbe põllusaadustega toita

Vastused puuduvad

Email again: