Korduslaps 19-aastase vahega

Thea kirjutab: Minu lugu on lühike ja selgelt üleloomulik.

Mu abikaasal tööd pole ja kogu meie sissetulek on suhteliselt väike: maksud, laen, söök ja üle ei kipu jääma midagi. Ühel päeval aga sain palves Jumalalt sõna, et ma peaksin hakkama toetama kedagi Aafrikas umbes 20 euroga kuus.

Ma ei teadnud, mida teha või kuhu pöörduda. Mõtlesin, ootasin ja palvetasin. Mõne päeva pärast kohtusin sõbrannaga, kes rääkis mulle nagu muuseas Sambia Sõprade orbude toetamisest 20 euroga kuus!

 

Niipea kui orbude pildid lahti tegin, vaatas mulle vastu minu oma väike pojake (kes on tänaseks saanud juba 25-aastaseks). Ainult et see väike poiss pildilt oli shokolaadi värvi! Tema sünnipäevgi oli täpselt samal päeval ja kuul kui minu pojal, ainult aasta oli erinev. Minu poeg sündis 15.10.1989 ja Bright sündis 15.10.2008. See oli minu jaoks kindel märk! Uskumatult sarnane oli Bright minu pojale. Isegi nende olemus tundus kuidagi nii samasugune!


Olen väga liigutatud,et Jumal andis mulle abistada ühte imearmast poissi Brighti ja tema peret. Tänu Brightile ja teistele orbudele olen ma hakanud elu üldse teistmoodi nägema ja hindama. Oskan nüüd olla väga tänulik Jumalale ka nende meile väikestena tunduvate asjade eest, mis nende jaoks Aafrikas on eluliselt tähtsad.

On suur rõõm lihtsalt anda, sest ka minu eest kannab hoolt meie Taevane Isa.

Eelmine
Isa sõnad
Järgmine
Miks hoiustada oma summat hoolimise pangas

Vastused puuduvad

Email again: